Scrollbar (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: yes
ru: да

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Settings
ru: Настройки

en: no
ru: нет

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Not installed
ru: Не установлено

en: before
ru: перед

en: after
ru: после

en: false
ru: ложно

en: true
ru: истинно

en: Installed
ru: Установлено

en: About
ru: Информация

en: Directory @path was created
ru: Каталог @path был создан
