Scrollbar (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: yes
sk: áno

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: no
sk: nie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o
