Scrollbar (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: yes
sv: ja

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Settings
sv: Inställningar

en: no
sv: nej

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: Directory @path was created
sv: Katalog @path skapades
