Scrollbar (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: yes
te: అవును

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: no
te: కాదు

en: About
te: గురించి
