Scrollbar (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: no
th: ไม่

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
