Scrollbar (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: yes
tr: evet

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: no
tr: hayır

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: false
tr: yanlış

en: true
tr: doğru

en: Installed
tr: Kurulu

en: About
tr: Hakkında
