ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Pages
cs: Stránky

en: Settings
cs: Nastavení

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Attach method
cs: Způsob připojení

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Local
cs: Místní

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Loading method
cs: Způsob načítání
