ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Loading method
el: Μέθοδος φόρτωσης
