ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Settings
et: Seaded

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Plugins
et: Pluginad

en: Local
et: Kohalik

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
