ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Settings
fi: Asetukset

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Local
fi: Paikallinen

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
