ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Attach method
fr: Méthode d'attache

en: Local
fr: Locale

en: Minimized
fr: Minimisé

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées

en: Loading method
fr: Méthode de chargement
