ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
