ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
