ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Attach method
pl: Metoda załączania

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Local
pl: Lokalnie

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Loading method
pl: Metoda ładowania
