ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Local
sk: Lokálny

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
