ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Pages
uk: Сторінки

en: Settings
uk: Налаштування

en: Visibility
uk: Видимість

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Local
uk: Локаль

en: Minimized
uk: Мінімізація

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Loading method
uk: Спосіб завантаження

en: URL Visibility
uk: Видимість URL
