ScrollMagic JS (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Pages
vi: Trang

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Attach method
vi: Cách thức đính kèm

en: Plugins
vi: Trình cắm

en: Local
vi: Cục bộ

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
