ScrollMagic JS (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Plugins
ca: Connectors

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades
