ScrollMagic JS (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Pages
gl: Páxinas

en: Settings
gl: Axustes

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Plugins
gl: Complementos

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
