ScrollMagic JS (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Pages
hr: Stranice

en: Settings
hr: Postavke

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Plugins
hr: Dodatak

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
