ScrollMagic JS (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Pages
hu: Oldalak

en: Settings
hu: Beállítások

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Attach method
hu: Csatolás módja

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Local
hu: Helyi

en: Minimized
hu: Tömörített

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Loading method
hu: Betöltési módszer

en: URL Visibility
hu: Webcím láthatóság
