ScrollMagic JS (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Settings
id: Pengaturan

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Plugins
id: Plugin

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
