ScrollMagic JS (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Pages
it: Pagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Visibility
it: Visibilità

en: Plugins
it: Plugin

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
