ScrollMagic JS (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Pages
pt: Páginas

en: Settings
pt: Definições

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Plugins
pt: Extensões
