ScrollReveal JS (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Container
az: Konteyner

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Bottom
az: Aşağı

en: Visibility
az: Görünüş

en: Comment
az: Şərh

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Duration
az: Müddət

en: Selector
az: Seçici

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Offset
az: Ofset

en: Target
az: Hədəf

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Rotate
az: Fırladın
