ScrollReveal JS (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Container
is: Gámur

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Top
is: Toppur

en: Updated
is: Uppfært

en: Always
is: Alltaf

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Comment
is: Ummæli

en: Filter
is: Sía

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
