ScrollReveal JS (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
