ScrollReveal JS (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Scale
ne: नाप

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
