ScrollReveal JS (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Container
sk: Kontajner

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Always
sk: Vždy

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Comment
sk: Komentár

en: Scale
sk: Škálovať

en: Mobile
sk: Mobil

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Duration
sk: Trvanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Installed
sk: Inštalované

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Local
sk: Lokálny

en: Offset
sk: Ofset

en: Target
sk: Cieľ

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Rotate
sk: Otočiť

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
