ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Container
cs: Kontejner

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Top
cs: Nahoru

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Bottom
cs: Dole

en: Always
cs: Vždy

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Comment
cs: Komentář

en: Filter
cs: Filtr

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Duration
cs: Trvání

en: Attach method
cs: Způsob připojení

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Local
cs: Místní

en: Offset
cs: Posun

en: Target
cs: Cíl

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Rotate
cs: Rotace

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
