ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Container
da: Beholder

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Updated
da: Opdateret

en: Bottom
da: Bund

en: Always
da: Altid

en: Visibility
da: Synlighed

en: Comment
da: Kommentar

en: Scale
da: Skalér

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Duration
da: Varighed

en: Attach method
da: Vedhæftningsmetode

en: Selector
da: Vælger

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Installed
da: Installeret

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Distance
da: Afstand

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: Local
da: Lokal

en: Offset
da: Forskydning

en: Target
da: Mål

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Rotate
da: Rotér

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
