ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Top
el: Κορυφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Always
el: Πάντα

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Interval
el: Περίοδος

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Target
el: Στόχος

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
