ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Top
eu: Goian

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Bottom
eu: Behean

en: Always
eu: Beti

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Duration
eu: Iraupena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Interval
eu: Bitartea

en: Local
eu: Lokala

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Rotate
eu: Biratu

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
