ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Container
fi: Säiliö

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Always
fi: Aina

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Comment
fi: Kommentti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Cleanup
fi: Siivoa

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Duration
fi: Kesto

en: Selector
fi: Valitsin

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Once
fi: Kerran

en: Installed
fi: Asennettu

en: Duplicate
fi: Monista

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Local
fi: Paikallinen

en: Target
fi: Kohde

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Rotate
fi: Kieritä

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
