ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Scale
de: Grössi
