ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre
