ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Rotate
hy: Պտտել
