ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Container
jv: Kontainer

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Scale
jv: Skala

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Installed
jv: Dipasang

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Rotate
jv: Diputer

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
