ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ
