ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Bottom
sr: Дно

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Scale
sr: Размера

en: - Any -
sr: - Сваки -
