ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Container
sv: Grupp

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Top
sv: Överst

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Always
sv: Alltid

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Comment
sv: Kommentar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Scale
sv: Skala

en: Cleanup
sv: Städa upp

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Attach method
sv: Metod för bifogning

en: Selector
sv: Väljare

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Once
sv: En gång

en: Installed
sv: Installerad

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Interval
sv: Intervall

en: Distance
sv: Distans

en: Local
sv: Lokal

en: Offset
sv: Kompensera

en: Target
sv: Mål

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Origin
sv: Ursprung

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Rotate
sv: Rotera

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Save and go to list
sv: Spara och gå till listan
