ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Bottom
gu: નીચે

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Scale
gu: માપ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
