ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Container
ca: Contenidor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Top
ca: Part superior

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Always
ca: Sempre

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Scale
ca: Escalar

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Duration
ca: Durada

en: Delay
ca: Retard

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Distance
ca: Distància

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Offset
ca: Desplaçament

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Rotate
ca: Girar

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Save and go to list
ca: Desa i ves al llistat
