ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Comment
cy: Sylw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Offset
cy: Ongli
