ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Scale
eo: Skalo

en: Not installed
eo: Ne instalita
