ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Container
et: Konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Top
et: Ülesse

en: Updated
et: Uuendatud

en: Bottom
et: Alumine

en: Always
et: Alati

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Linear
et: Lineaarne

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Duration
et: Kestus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Interval
et: Intervall

en: Local
et: Kohalik

en: Offset
et: Nihe

en: Target
et: Siht

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Rotate
et: Pööra

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
