ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Container
hr: Kontejner

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Bottom
hr: Dno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Comment
hr: Komentar

en: Filter
hr: Pročisti

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Duration
hr: Trajanje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Installed
hr: Instaliran

en: Rotate
hr: Zakreni

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
