ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Container
lt: Konteineris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Bottom
lt: Apačia

en: Always
lt: Visada

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Scale
lt: Mastelis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Duration
lt: Laikas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Interval
lt: Intervalas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Rotate
lt: Pasukti

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
