ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Container
lv: Konteiners

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Top
lv: Augša

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Bottom
lv: Apakša

en: Always
lv: Vienmēr

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Scale
lv: Mērogot

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Duration
lv: Ilgums

en: Selector
lv: Selektors

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Installed
lv: Instalēts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Interval
lv: Intervāls

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Target
lv: Mērķis

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Save and go to list
lv: Saglabāt un atgriezties pie saraksta
