ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Container
mr: प्रभाग

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Filter
mr: गाळणी

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी

en: - Any -
mr: - काहीही -
